Hediyeleri Keşfet

Hediyelerikesfet.com'a hoşgeldiniz! Hediyelerikesfet.com, Türkiye genelinde yapılan tüm hediye kampanyaları ve çekilişler hakkında bilgi vermek amacıyla kurulmuş bir sitedir. Amacımız firmaların düzenlediği çekiliş kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamak, çekilişlere katılıp hediye kazanma şansınızı arttırmanıza yardımcı olmak ve çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimlerini kolayca tek noktadan öğrenme ayrıcalığını yaşamanızı sağlamaktır. 

Olexi’nin hediye almayı sevenleri düşünerek tasarladığı Hediyelerikesfet.com’da özellikle Olexi kullanıcılarını çok özel sürprizler bekliyor. Hayatınıza keyif katmak için hazırladığımız Olexi uygulaması ile sizlere daha iyi hediye fırsatları sunabilmeyi, isteklerinizi daha iyi anlayabilmeyi ve sunulan çeşitli fırsatlarla bol bol hediye deneyimini ve ayrıcalığını yaşamanızı hedefliyoruz. Siz de, Olexi uygulamasını ücretsiz telefonunuza indirebilir ve Olexi’nin eğlenceli ve ayrıcalıklarla dolu hediye dünyasına katılabilirsiniz. 

Olexi Uygulamasını İndirin (https://bireysel.olexi.com/)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Firma yetkilileri için Hediyelerikesfet.com,

Hediyelerikesfet.com olarak hediye ve çekiliş ilanlarınızı sitemizde ücretsiz yayınlamaktayız, bu şekilde yayınlanmasını istediğiniz çekiliş kampanyalarını bize info@olexi.com mail adresinden bildirmeniz durumunda kampanyanız ivedi şekilde yayına alınacaktır, bu şekilde kampanyanız yüz binlerce kişi tarafından bilinerek çekilişe katılım oranına da artış sağlayacaktır.

Ayrıca, Olexi üzerinden kampanyanızı yüzbinlerce kişiye tanıtmak için firmanızı Olexi’ye kayıt edebilirsiniz. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için www.olexi.com adresinden bilgi alabilirsiniz veya info@olexi.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Olexi Ekibi | Hediyeleri Keşfet

Hediye Kampanya Çekiliş Ücretsiz Çekiliş Ücretsiz Hediye